Mobiiliversioon ytunnus.fi beaglr.fi emateab.mobi mobisite.ee website.ee websites.fi mobisites.fi da-networks.fi optimaali.fi

logo et
Teenus või ettevõtte nimi:
Linn:

HinnapäringudKüsi pakkumist kõikide oluliste ostude puhul
Meie hinnapäringu teenuse abil võid küsida pakkumisi oma suurtele ja ka väiksematele ostudele. Teenus on tasuta ja avatud kõigile huvilistele.Teenuses osaleb umbes 3000 ettevõtet üle Eesti.

Pole vahet, kas teoksil on vannitoa remont, autohooldus või firmapeo korraldamine, päringuteenuse kaudu saad võrrelda eri teenusepakkujate hindu ning kõiki teisi tingimusi.

Milleks maksta rohkem, kui on võimalus võrrelda erinevaid pakkumisi lihtsalt ja tasuta. Proovi kohe.

Kuidas teenus toimib
Teenuse kasutamine on lihtne ja mugav. Sisesta hinnapäringusse soovitava(d) tegevusvaldkonna(d), vali piirkond, kirjelda päringu sisu ning märgi oma kontaktandmed. Päring toimetatakse ühe tööpäeva jooksul sihtrühma ettevõtetele. Näed päringut saates, kui mitmele ettevõttele see saadetakse. Võid laiendada adressaatide nimekirja, otsides ettevõtteid meie ettevõtteotsingust ja lisades neid päringuvormile.

Loodud hinnapäring siirdub meie klienditeenindusse, kus see enne adressaatidele saatmist ühe tööpäeva jooksul üle vaadatakse. Peale kontrolli saadetakse päring kõikidele valitud ettevõtetele. Seejärel saad iga päev meilt oma postkasti teate, mitu ettevõtet on päringule reageerinud. Pakkumised ise saad otse teenusepakkujatelt.

Päring on jõus Sinu poolt määratud aja, selle möödudes eemaldatakse see automaatselt süsteemist. Kõik hinnapäringus sisalduvad lähteandmed on pakkujale informatsiooniks, mida põhjalikumad need on, seda täpsema pakkumise saad. Hinnapäring toimetatakse kõige rohkem sajale ettevõttele. Kui valitud sihtrühm juhtub olema suurem, siis valib süsteem sada kõige paremini tingimustele vastavat adressaati.

Hinnapäringu sisestamine
1. Võid saata hinnapäringu otse ettevõtteotsingu kaudu valitud ettevõtetele.Ettevõtteid saad valida, klikates esiteks päringuvormil paremal pool asuvale tegevusala lingile.Vali "kasuta". Seejärel võid soovitud ettevõtteid valida meie otsingusüsteemi ettevõtte- või tegevusalaotsingu kaudu.Neil ettevõtetel,kellele päringu saatmine on võimalik,on kiri "Lisa hinnapäringusse". Võid niimoodi valida maksimaalselt sada ettevõtet.Kui soovid ettevõtte eemaldada nimekirjast, klikka ettevõtteotsingus nuppu "Eemalda hinnapäringust" või hinnapäringu vormil nuppu Eemalda" vastava ettevõtte kohal.Eelmainitud ettevõtete valiku peab teostama enne päringuvormi täitmist.

2. Järgnevalt vali tegevusalad,mida hinnapäring puudutab.Hoides alla Ctrl-nuppu, võid valida mitu erinevat tegevusala.

3. Seejärel vali(sarnaselt punktis 2 kirjeldatuga)soovitav piirkond. Näiteks elades Tartus ja soovides ekskavaatoriteenust, vali Tartu ja vajadusel naabermaakonnad.

4. Kirjuta päringule vabas vormis pealkiri

5. Kirjuta võimalikult lühike ja selge päringutekst soovitud tootest/teenusest. Selle põhjal hindavad sihtrühma ettevõtted sageli päringu sobivust ja huvitavust ning teevad otsuse osaleda pakkumisel.

6. Sihtrühma suurus. Valides tegevusala ja piirkonna,näidatakse,kui suur on tingimustele vastavate ettevõtete arv. Päring saadetakse maksimaalselt sajale tingimustele enim vastanud ettevõttele.Kui oled ettevõtteid valinud ise läbi otsingusüsteemi,siis topeltvalikud eemaldatakse automaatselt valikust.

7. Kui hinnapäring on valmis, vali ""saada hinnapäring""

8. Päring saadetakse esmalt Directa klienditeenindusele kontrollimiseks, peale seda toimetatakse sihtrühma ettevõtetele ühe tööpäeva jooksul. Kontrolli peaeesmärgiks on veenduda päringu sisu vastavuses valitud sihtrühmale.

9. Saad igapäevaselt tagasisidet selle kohta, palju päringu saajaid on sellele reageerinud. Pakkumised ise saad otse teenusepakkujatelt.

Kõik sisestatud päringud talletatakse ja nende IP-aadressid on tuvastatavad võimalike väärkasutamiste uurimiseks. Lisainfot teenusest on võimalik saada Directa klienditeenindusest."

Tärniga(*)märgitud väljad on kohustuslikud

Vali sihtrühm

Ettevõtted, kellele soovid päringu suunata,saad valida kas meie ettevõtteotsingu või ettevõtte asukoha ja tegevusala järgi. Võid kasutada ka kombineeritult mõlemat võimalust.

1. Vali sihtrühma ettevõtteid ettevõtteotsingu abil

Vaata juhendit Hinnapäringu sisestamine, punkt 1.

Ei ole kasutuses (Kasuta)
Kasutuses (Eemalda)

Teenus või teenust kirjeldav märksõna:
Linn:2.Vali või lisa sihtrühma vastavalt ettevõtte tegevusalale ja piirkonnale

Linnad ja maakonnad
Vallad

Valitud piirkonnad *
Üldine tegevusala
Kategooria

Valitud kategooriad *Valikule vastavate ettevõtete arv
0Oma kontaktandmed


EraisikEttevõte

Ettevõtte nimi *

Kontaktisik *


Tänav *
Postikood *
Asukoht *

Elektronpost *

TelefoninumberHinnapäringu andmed


Hinnapäringu pealkiri *

Hinnapäringu sisu *

Hinnapäringu kehtivusaeg * (Minimaalselt 2 nädalat - maksimaalselt 4 nädalat)
Algusaeg

30.09.2020

-
Lõpptähtaeg *

(14.10.2020 - 28.10.2020)


Hinnapäringut iseloomustavad märksõnad


Sõna kinnitus *
Kirjuta sümbolid allolevasse kastikesse (uued sümbolid saad klikates pildile)


Mulle võib saata Directa teenustega liituvaid teateid
Lugupeetud ettevõtja! Lisa, uuenda või kontrolli oma kontaktandmeid siit! Täiesti tasuta!

Otselink
Klienditeenindus
KKK/Korduma kippuvad küsimused
Lisa/uuenda oma kontaktandmeid
Andmed ettevõtte kohta
Juriidiline teadaanne
Andmete allikad


Koostööpartnerid ja informatsioonitootjad
arena.ee krediidiinfo.ee cvkeskus.ee veb.ee kupongiraamat.ee intraflex.eu