Mobiiliversioon ytunnus.fi beaglr.fi emateab.mobi mobisite.ee website.ee websites.fi mobisites.fi da-networks.fi optimaali.fi

logo etfiensv
Teenus või ettevõtte nimi:
Linn:


Emateab.ee - kontaktandmete, teenuste, ettevõtete ja töökohtade otsingumootor

Emateab.ee otsingumootor on soodsaim ja lihtsaim viis leida teile igapäevaselt vajalikud kontaktandmed, teenused, kaardid ja marsruudid ning ajakohane info töökohtade kohta. Teenus toimib nii kodu- kui välismaal.

  • Teenuse kaudu leiad andmed Eesti ettevõtete, haldusüksuste ja eraisikute kohta
  • Otsitava teenusepakkuja leiad lihtsalt tänu mahukale andmebaasile
  • Teenus on alati kättesaadav ilma järjekorrata - säästad aega ja raha
  • Ettevõtte andmed saad soovi korral ka elektronpostiga
  • Kaardi- ja marsruuditeenus juhatab sind otse kohale
  • Töökohaotsing annab sulle täpse info kõigi olulisemate personaliotsingufirmade pakutavatest vabadest töökohtadest
  • Teenus on alati kättesaadav mobiiliversioonina aadressil www.emateab.mobi

Emateab.ee internetiotsinguga leiad kõigi Eesti ettevõtete ja eraisikute põhiandmed ning kõigi Directa OÜ firmaklientide isikupärased ja eristuvad andmed, kuna andmete hulka, mida kliendid enda kohta esitavad, ei ole andmebaasis piiratud. Lepinguliste klientide andmed esitatakse kõigis Directa teenustes ühtse soodsa hinna eest ja kõigis otsinguteenustes esitatakse eelkõige lepinguliste klientide andmed. Directa otsinguteenustes esitatavate andmete kohta sõlmitakse kliendiga eraldi leping, mis on jõus tähtajatult, kui arveldusperioodi kestuseks on 12 kuud.

Directa teenused on lõppkasutajale üldiselt tasuta, seega teenuste kasutajate arv ja otsingute kasutamine kasvavad jõudsalt. Kindlusta oma ettevõtte kohalolek Eesti kõige kiiremini kasvavas otsingumootoris lisades oma ettevõtte kõikehaaravad andmed andmebaasi siit.

Teil on võimalus võtta ühendust meie klienditeenindusega tööpäeviti kell 10-16. Klienditeenindus aitab teid hea meelega arveldust, tellimusi, teenuse kasutamist ja teie andmete uuedamist puudutavates küsimustes.

Klienditeenindus
tel. +358 300 44 000
klienditeenindus@emateab.ee
www.emateab.ee